کابل فیبر نوری بافو BAFO Fiber Optic Cable Duplex Single-Mode (50/125um ) SC to SC 3.0mm

بافو 158556
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید.
موجود شد به من اطلاع بده
  • payinplaceپرداخت در محل
  • express-deliveryتحویل اکسپرس
  • originial-guaranteeضمانت اصل بودن کالا
  • price-gurantee7 روز ضمانت بازگشت

  • description-title توضیحات محصول
  • comments دیدگاه کاربران

BAFO Fiber Optic Cable Duplex Single-Mode (50/125um ) SC to SC 3.0mm

فیبر نوری در واقع یک تکنولوژی است که با استفاده از شیشه (یا پلاستیک) یک کابل فیبر نوری شامل یک بسته نرم افزاری از تاپیک های شیشه ای، را ایجاد کرده که هر کدام قادر به انتقال پیام مدوله بر روی امواج نور است. فیبر نوری مزایای متعددی نسبت به خطوط ارتباطی فلزی سنتی دارد :

  • دارای پهنای باند بیشتر نسبت به کابل های فلزی
  • ضخامت و وزن کمتر نسبت به سیم های فلزی
  • داده ها می تواند به عنوان دیجیتال یا آنالوگ منتقل شوند
  • مقاومت و طول عمر بیشتر

ویژگی های کابل نوع SC فیبر نوری:

  • Applicable Documents:Bellcore GR-326-CORE 
  • Insertion Loss:≦0.20dB(SM) ; ≦0.30dB(MM)  
  • Return Loss:SPC≧50dB.UPC≧55dB APC.≧65dB
  • Temp Range:-40C to +75C 
  • Durability:<0.2dB change after 500 cycles 
  • Boot and Dustcap colors:Blue/Red/Yellow...
  • description-title توضیحات محصول
  • comments دیدگاه کاربران
  • افزودن به سبد خرید
  • تومان
نظرات
    ارسال نظر