Loading...
امتیاز 5 از 5 توسط 1 کاربر
158556

کابل فیبر نوری بافو BAFO Fiber Optic Cable Duplex Single-Mode (50/125um ) SC to SC 3.0mm

کابل فیبر نوری بافو داپلکس سینگل-مود (50/125um ) اس سی به اس سی 3.0 میلی متر، ساخته شده از مواد با کیفیت و طول عمر برای انتقال داده ها بر روی امواج نور

وضعیت: به زودی

به من اطلاع بده

توضیحات محصول

BAFO Fiber Optic Cable Duplex Single-Mode (50/125um ) SC to SC 3.0mm

فیبر نوری در واقع یک تکنولوژی است که با استفاده از شیشه (یا پلاستیک) یک کابل فیبر نوری شامل یک بسته نرم افزاری از تاپیک های شیشه ای، را ایجاد کرده که هر کدام قادر به انتقال پیام مدوله بر روی امواج نور است. فیبر نوری مزایای متعددی نسبت به خطوط ارتباطی فلزی سنتی دارد :

  • دارای پهنای باند بیشتر نسبت به کابل های فلزی
  • ضخامت و وزن کمتر نسبت به سیم های فلزی
  • داده ها می تواند به عنوان دیجیتال یا آنالوگ منتقل شوند
  • مقاومت و طول عمر بیشتر

ویژگی های کابل نوع SC فیبر نوری:

  • Applicable Documents:Bellcore GR-326-CORE 
  • Insertion Loss:≦0.20dB(SM) ; ≦0.30dB(MM)  
  • Return Loss:SPC≧50dB.UPC≧55dB APC.≧65dB
  • Temp Range:-40C to +75C 
  • Durability:<0.2dB change after 500 cycles 
  • Boot and Dustcap colors:Blue/Red/Yellow...

ارسال نظر

پرفروش ترین ها

  • قاب محافظ آیفون 7 پلاس طرح بارسلونا Apple iPhone 7 Plus Barcelona Case

    قاب محافظ آیفون 7 پلاس طرح بارسلونا Apple iPhone 7 Plus Barcelona Case

    26,000 تومان
  • اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

    اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

    369,000 تومان
  • پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    97,000 تومان
  • اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Squad Charge 3 Bluetooth Speaker

    اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Squad Charge 3 Bluetooth Speaker

    609,000 تومان
  • دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

    دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

    158,000 114,000 تومان