کابل فیبر نوری بافو BAFO Fiber Optic Cable Duplex Single-Mode (50/125um ) SC to SC 3.0mm

ناموجود
در حال حاضر این کالا موجود نیست. از سایر محصولات جایگزین دیدن کنید مشاهده محصولات جایگزین موجود شد مرا مطلع کن
  • ضمانت اصل بودن کالا تضمین اصالت و گارانتی
  • ضمانت بازگشت بازگرداندن کالا در ۷ روز
  • تحویل اکسپرس 24 ساعته در تهران
  • پرداخت در محل فقط در تهران
  • BAFO Fiber Optic Cable Duplex Single-Mode (50/125um ) SC to SC 3.0mm

    فیبر نوری در واقع یک تکنولوژی است که با استفاده از شیشه (یا پلاستیک) یک کابل فیبر نوری شامل یک بسته نرم افزاری از تاپیک های شیشه ای، را ایجاد کرده که هر کدام قادر به انتقال پیام مدوله بر روی امواج نور است. فیبر نوری مزایای متعددی نسبت به خطوط ارتباطی فلزی سنتی دارد :

    • دارای پهنای باند بیشتر نسبت به کابل های فلزی
    • ضخامت و وزن کمتر نسبت به سیم های فلزی
    • داده ها می تواند به عنوان دیجیتال یا آنالوگ منتقل شوند
    • مقاومت و طول عمر بیشتر

    ویژگی های کابل نوع SC فیبر نوری:

    • Applicable Documents:Bellcore GR-326-CORE 
    • Insertion Loss:≦0.20dB(SM) ; ≦0.30dB(MM)  
    • Return Loss:SPC≧50dB.UPC≧55dB APC.≧65dB
    • Temp Range:-40C to +75C 
    • Durability:<0.2dB change after 500 cycles 
    • Boot and Dustcap colors:Blue/Red/Yellow...

    برند : بافو
    امتیاز 5 از 5 توسط 1 کاربر
    دیدگاه ها
      به اشتراک بگذارید