Loading...
امتیاز 5 از 5 توسط 1 کاربر
158556

کابل فیبر نوری بافو BAFO Fiber Optic Cable Duplex Single-Mode (50/125um ) SC to SC 3.0mm

کابل فیبر نوری بافو داپلکس سینگل-مود (50/125um ) اس سی به اس سی 3.0 میلی متر، ساخته شده از مواد با کیفیت و طول عمر برای انتقال داده ها بر روی امواج نور

وضعیت: به زودی

به من اطلاع بده
توضیحات محصول

BAFO Fiber Optic Cable Duplex Single-Mode (50/125um ) SC to SC 3.0mm

فیبر نوری در واقع یک تکنولوژی است که با استفاده از شیشه (یا پلاستیک) یک کابل فیبر نوری شامل یک بسته نرم افزاری از تاپیک های شیشه ای، را ایجاد کرده که هر کدام قادر به انتقال پیام مدوله بر روی امواج نور است. فیبر نوری مزایای متعددی نسبت به خطوط ارتباطی فلزی سنتی دارد :

  • دارای پهنای باند بیشتر نسبت به کابل های فلزی
  • ضخامت و وزن کمتر نسبت به سیم های فلزی
  • داده ها می تواند به عنوان دیجیتال یا آنالوگ منتقل شوند
  • مقاومت و طول عمر بیشتر

ویژگی های کابل نوع SC فیبر نوری:

  • Applicable Documents:Bellcore GR-326-CORE 
  • Insertion Loss:≦0.20dB(SM) ; ≦0.30dB(MM)  
  • Return Loss:SPC≧50dB.UPC≧55dB APC.≧65dB
  • Temp Range:-40C to +75C 
  • Durability:<0.2dB change after 500 cycles 
  • Boot and Dustcap colors:Blue/Red/Yellow...
ارسال نظر
پرفروش ترین ها
  • اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
    اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
    750,000 تومان
  • ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
    ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
    919,000 تومان
  • پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
    پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
    155,000 139,000 تومان