آپدیت iOS 14.5 ؛ به روزرسانی بزرگ اپل

  • تاریخ: دوشنبه 6 اردیبهشت 1400 - 14:44
  • صفحه: اخبار
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
آپدیت iOS 14.5 ؛ به روزرسانی بزرگ اپل

این هفته یک اتفاق شگفت‌انگیز در انتظار اپلی‌ها است. اپل وعده داده که تا پایان هفته به‌روزرسانی IOS 14.5 خود را به تدریج منتشر کند. به احتمال زیاد ما جزء اولین دریافت‌کنندگان این آپدیت نخواهیم بود. اما در طی چند هفته آینده این آپدیت به صورت جهانی منتشر خواهد شد.

چرا آپدیت iOS 14.5 اهمیت زیادی دارد؟ سورپرایزهای جذاب اپل

اپل همیشه طرفداران خودش را شگفت‌زده می‌کند. گمانه‌زنی‌ها نشان می‌دهد که در آپدیت جدید باید منتظر بهبود سرعت باشیم. از طرف دیگر صداهای جدیدی به Siri اضافه شده است. البته این همه ماجرا نیست. کرونا هم در آپدیت جدید اپل نقش دارد!

اپل ویژگی‌های جدیدی به Face ID خود اضافه کرده است. آپدیت Face ID به شما  این امکان را می‌دهد که حتی با وجود ماسک بتوانید از این قابلیت استفاده کنید. در خصوص تغییرات ظاهری و بهبود عملکرد دستگاه‌ هم حرف و حدیث‌های زیادی است که در نهایت باید منتظر ماند تا ببینیم چه اتفاقاتی در هفته پیش رو برای اپلی‌ها می‌افتد.

 اکثر آپدیت‌ها همراه با باگ هستند، بنابراین برای آپدیت دستگاه اپل خود عجله نکنید

برای آپدیت iOS 14.5 عجله نکنید!

احتمالاً با خواندن ویژگی‌های جدید حسابی منتظر هستید تا آپدیت اپل برای آیفون و آیپد شما هم در دسترس قرار بگیرد. با اینکه همیشه آپدیت‌ها به بهبود نسخه فعلی از نظر عملکرد و امنیت دستگاه کمک زیادی می‌کنند اما نباید عجله داشته باشید.

معمولاً آپدیت‌های اساسی مثل آی او اس 14.5 مشکلاتی را هم در دستگاه ایجاد می‌کنند. این مشکلات با آپدیت‌های بعدی رفع می‌شود. برای مثال در سال 2016 یک به‌روزرسانی برای iPad Pro عرضه شد که دردسرهای زیادی را ایجاد کرد و اپل چند هفته بعد مجدداً با به‌روزرسانی توانست این مشکلات را برطرف کند. کاهش سرعت و مشکل در ارتباط با ساعت هوشمند اپل از جمله دردسرهایی بود که این به‌روزرسانی با خود به همراه داشت.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم چند هفته‌ای صبر کنید تا مشکلات به‌روزرسانی اپل به صورت کامل رفع شود و سپس اقدام به آپدیت دستگاه خود کنید. در این چند هفته اپل و توسعه‌دهندگان نرم‌افزارها فرصت دارند تا باگ‌های احتمالی را شناسایی و رفع کنند.

ما هم مثل شما منتظر به‌روزرسانی جدید اپل هستیم تا ببینیم iOS 14.5 چه قابلیت‌هایی به آیفون و آیپد اضافه می‌کند.

افزودن دیدگاه
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)