بلاگ

بازدید: 210
 • 5 روش برای تشخیص خرابی باتری موبایل
  5 روش برای تشخیص خرابی باتری موبایل

  آموزش تشخیص خرابی باطری موبایل؛ چگونه بفهمیم باتری گوشی خراب است! برای تشخیص خرابی باتری گوشی موبایل نیاز به تخصص خاصی ندارید، با مطالعه...

  ادامه...
 • کالیبره کردن باتری چیست؟ چگونه باتری گوشی و تبلت را کالیبره کنیم؟
  کالیبره کردن باتری چیست؟ چگونه باتری گوشی و تبلت را کالیبره کنیم؟

  شاید شما هم با دیر شارژ شدن یا شارژ نشدن گوشی موبایل و تبلت خود مواجه شده اید! شارژر، کابل و حتی پورت شارژ خود را بررسی کرده اید و از سلامت آن اطمینان دارید اما همچنان مشکل وجود دارد. شاید مشکل از اشتباه نشان دادن گوشی موبایل یا تبلت شماست!

  ادامه...
 • معرفی انواع باتری گوشی موبایل
  معرفی انواع باتری گوشی موبایل

  امروزه گوشی های هوشمند بخش جدایی ناپذیر زندگی ما شده اند، به طوری که بسیاری از ما نمی توانیم زندگی را بدون تلفن های همراه خود تصور کنیم. این حجم نفوذ و وابستگی در مدت زمان کوتاهی رخ داده است...

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل سامسونگ Galaxy S7 Edge
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل سامسونگ Galaxy S7 Edge

  کاربران در صورت نیاز به تعویض باتری گوشی موبایل سامسونگ Galaxy S7 Edge می توانند با دنبال کردن گام های زیر قاب پشتی گوشی موبایل اس 7 اج را باز کرده و باتری فعلی را از گوشی موبایل خارج کرده و باتری جدید را در محل تعبیه شده در گوشی موبایل قرار دهند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6 Plus
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6 Plus

  جهت تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 6 پلاس ، کاربران می توانند گام های زیر را به دقت دنبال کرده و در نتیجه آن پنل جلویی گوشی موبایل iPhone 6 plus را از قاب پشتی آن جدا کرده و باتری جدید را جایگزین باتری فعلی کنند.

  ادامه...
 • دستبند هوشمند شیائومی Xiaomi Mi Band 3
  دستبند هوشمند شیائومی Xiaomi Mi Band 3

  می بند 3 آخرین پرچمدار کمپانی شیائومی می باشد که به منظور پایش سلامت فیزیکی کاربر به کار می رود و در مقایسه با نسخه پیشین خود یعنی Mi Band 2 ویژگی های جدیدی از قبیل صفحه نمایش OLED بزرگتر، مقاومت در برابر آب تا عمق 50 متر، پیش بینی وضعیت هوا، افزایش ظرفیت

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6s
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6s

  کاربران جهت تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 6 اس می توانند با دنبال کردن گام های زیر، پنل جلویی گوشی موبایل را از قاب پشتی آن جدا کرده و با احتیاط کامل باتری گوشی موبایل iPhone 6s را تعویض نمایند

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 7 Plus
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 7 Plus

  کاربران علاقه مند به تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 7 پلاس می توانند پنل جلویی گوشی موبایل را از قاب پشتی آن جدا کرده و با دنبال کردن مرحله به مرحله گام های ذکر شده، باتری گوشی موبایل iPhone 7 Plus را تعویض نمایند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 5
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 5

  کاربران علاقه مند به تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 5 می توانند با دنبال کردن آموزش فوق به صورت گام به گام و مرحله به مرحله، باتری گوشی iPhone 5 را تعویض نمایند و همچنین کاربران می توانند به منظور تعویض پایه محافظ رابط باتری نیز از این آموزش استفاده کنند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G5
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G5

  کاربران می توانند از طریق نگه داشتن دکمه فیزیکی خارج شدن باتری، قسمت پایینی گوشی موبایل ال جی G5 که حاوی باتری می باشد را از بدنه آن جدا کرده و پس از خروج باتری فعلی از قسمت تعبیه شده، باتری جدید را در جهت فلش ها بر روی گوشی موبایل LG G5 نصب کنند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G4
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G4

  کاربران می توانند از طریق خارج کردن قاب پشتی گوشی موبایل ال جی G4، باتری گوشی موبایل را به راحتی تعویض نمایند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G3
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G3

  کاربران می توانند به راحتی هر چه تمام تر قاب پشتی گوشی موبایل ال جی G3 را با استفاده از شکافی که در سمت چپ آن وجود دارد، خارج کرده و باتری موبایل گوشی LG G3 را تعویض کنند.

  ادامه...