بلاگ

بازدید: 136
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل سامسونگ Galaxy S7 Edge
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل سامسونگ Galaxy S7 Edge

  کاربران در صورت نیاز به تعویض باتری گوشی موبایل سامسونگ Galaxy S7 Edge می توانند با دنبال کردن گام های زیر قاب پشتی گوشی موبایل اس 7 اج را باز کرده و باتری فعلی را از گوشی موبایل خارج کرده و باتری جدید را در محل تعبیه شده در گوشی موبایل قرار دهند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6 Plus
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6 Plus

  جهت تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 6 پلاس ، کاربران می توانند گام های زیر را به دقت دنبال کرده و در نتیجه آن پنل جلویی گوشی موبایل iPhone 6 plus را از قاب پشتی آن جدا کرده و باتری جدید را جایگزین باتری فعلی کنند.

  ادامه...
 • دستبند هوشمند شیائومی Xiaomi Mi Band 3
  دستبند هوشمند شیائومی Xiaomi Mi Band 3

  می بند 3 آخرین پرچمدار کمپانی شیائومی می باشد که به منظور پایش سلامت فیزیکی کاربر به کار می رود و در مقایسه با نسخه پیشین خود یعنی Mi Band 2 ویژگی های جدیدی از قبیل صفحه نمایش OLED بزرگتر، مقاومت در برابر آب تا عمق 50 متر، پیش بینی وضعیت هوا، افزایش ظرفیت

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6s
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6s

  کاربران جهت تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 6 اس می توانند با دنبال کردن گام های زیر، پنل جلویی گوشی موبایل را از قاب پشتی آن جدا کرده و با احتیاط کامل باتری گوشی موبایل iPhone 6s را تعویض نمایند

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 7 Plus
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 7 Plus

  کاربران علاقه مند به تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 7 پلاس می توانند پنل جلویی گوشی موبایل را از قاب پشتی آن جدا کرده و با دنبال کردن مرحله به مرحله گام های ذکر شده، باتری گوشی موبایل iPhone 7 Plus را تعویض نمایند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 5
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 5

  کاربران علاقه مند به تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 5 می توانند با دنبال کردن آموزش فوق به صورت گام به گام و مرحله به مرحله، باتری گوشی iPhone 5 را تعویض نمایند و همچنین کاربران می توانند به منظور تعویض پایه محافظ رابط باتری نیز از این آموزش استفاده کنند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G5
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G5

  کاربران می توانند از طریق نگه داشتن دکمه فیزیکی خارج شدن باتری، قسمت پایینی گوشی موبایل ال جی G5 که حاوی باتری می باشد را از بدنه آن جدا کرده و پس از خروج باتری فعلی از قسمت تعبیه شده، باتری جدید را در جهت فلش ها بر روی گوشی موبایل LG G5 نصب کنند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G4
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G4

  کاربران می توانند از طریق خارج کردن قاب پشتی گوشی موبایل ال جی G4، باتری گوشی موبایل را به راحتی تعویض نمایند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G3
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل ال جی G3

  کاربران می توانند به راحتی هر چه تمام تر قاب پشتی گوشی موبایل ال جی G3 را با استفاده از شکافی که در سمت چپ آن وجود دارد، خارج کرده و باتری موبایل گوشی LG G3 را تعویض کنند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 7
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 7

  این آموزش برای افرادی که می خواهند باتری گوشی موبایل آیفون 7 را خودشان تعویض کنند بسیار کاربردی خواهد بود. بدین منظور کاربر می بایست در ابتدا صفحه نمایش گوشی موبایل را از آن خارج کرده و پس از آن، 29 مرحله را به منظور تعویض باتری گوشی iPhone 7 طی کند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل سامسونگ Galaxy Note 4
  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل سامسونگ Galaxy Note 4

  کاربران گوشی موبایل سامسونگ Galaxy Note 4 می توانند به راحتی باتری گوشی موبایل خود را از طریق باز کردن قاب پشتی گوشی موبایل سامسونگ نوت 4 و خارج کردن باتری فعلی و قرار دادن باتری جدید در محل تعبیه شده، تعویض نمایند.

  ادامه...