هولدر موبایل و پایه نگهدارنده گوشی

پرفروش ترین نگهدارنده های موبایل

هولدر موبایل یکی از ضروری‌ترین لوازم جانبی موبایل برای رانندگان و پیک‌های موتوری در سراسر جهان است. در فروشگاه اینترنتی جانبی انواع هولدر‌های موبایل عرضه شده که بتوانید قدرت انتخاب بالایی داشته باشید؛ از طرفی جهت کاهش خطرات ناشی از عدم تمرکز هنگام رانندگی، بتوانید هولدر موبایلی تهیه کنید، که بیشترین تطابق با ماشین یا موتورتان را داشته باشد.

هولدر موبایل چیست؟

هولدر یا نگهدارنده موبایل به لوازمی گفته می‌شود که برای افزایش امنیت هنگام رانندگی می توان تلفن همراه را داخل هولدر یا پایه نگهدارنده موبایل قرار داد. هولدر موبایل به شما اجازه می‌دهد که بدون از بین رفتن تمرکز به موسیقی گوش دهید، از نرم‌افزار‌های ردیابی استفاده کنید و به راحتی بتوانید مکالمات خود را مدیریت کنید.

انتخاب بهترین هولدر گوشی برای دوچرخه و موتور

اگر قصد خرید هولدر موبایل موتور یا دوچرخه را دارید، باید به پایه نگهدارنده گوشی توجه داشته باشید. هولدر مناسب موتور و دوچرخه باید پایه بسیار مقاومی داشته باشد تا هنگام حرکات شدید، دچار لقی نشود. رایج‌ترین مشکل هنگام استفاده از نگهدارنده گوشی این است که موبایل از گیرنده جدا می‌شود. این مسئله بسیار خطرناک است به‌خصوص وقتی گوشی تلفن لیز می‌خورد و زیر پدال می‌افتد.

برای جلوگیری از مشکلات احتمالی به مقاومت چفت‌های پایه نگهدارنده توجه کنید. اگر مدل‌های چسبی تهیه می‌کنید از برند‌های متفرقه پایه موبایل خود را خرید نکنید؛ چراکه چسب‌ها استاندارد نیستند و به دلیل عدم کیفیت، پایه نگهدارنده موبایل از روی دریچه، فرمان یا داشبورد کنده شده و آسیب جدی به موبایلتان وارد می‌شود.

انواع هولدر موبایل ماشین چیست؟

با توجه به تفاوت ظاهری در داشبورد خودرو‌ها و کاربرد هولدر، مدل‌های مختلفی برای انواع خودروها طراحی شده است. نحوه نصب جا موبایلی ماشین از نظر محل قرار‌گیری متفاوت هستند و بهترین محل نصب پایه گوشی، داشبورد، دریچه کولر، پشت صندلی و شیشه جلو است. البته مدل‌های دیگری با کاربرد خانگی به‌صورت رومیزی و استندی نیز وجود دارد که بسته به نیاز خود می توانید مدلی همسو با میز خود خریداری کنید.

هولدر موبایل کدام برند کیفیت بهتری دارد؟

با توجه به اینکه در تولید هولدر موبایل تکنولوژی پیشرفته‌ای استفاده نمی‌شود تنوع برند‌ها و تولیدکنندگان آن بسیار بالاست. در نتیجه بیشتر از آنکه به برند دقت کنیم، بهتر است تمرکز خود را بر محل استفاده و نمای ظاهری هولدر نگهدارنده موبایل قرار ‌دهیم. در حال حاضر برند‌های بیسوس، نیتو و جویروم،شیائومی، سونی، اوریکو بیشترین طرفدار را در میان خریداران دارند.

در فروشگاه جانبی هولدر‌نگهدارنده موبایل از 44 برند عرضه شده است که بتوانید به انواع برند و مدل های مختلف دسترسی داشته باشید و دقیق ترین و بهترین هولدر گوشی را برای خود خریداری کنید.

تفاوت استند موبایل و هولدر موبایل

درواقع تفاوتی بین استند موبایل و هولدر موبایل نیست ولی از واژه استند بیشتر برای هولدر هایی که استفاده می شود که بر روی میز استفاده می شود و هولدر گوشی بیشتر برای مواردی که در خودرو یا موتور استفاده می شود گفته میشه.

سوالات متداول در مورد هولدر؟

نوع چسبندگی، اندازه و جنس از مواردی است که میزان کارایی هولدر را بهینه می‌کنند. ممکن است یک هولدر خیلی خوب باشد و تمام آپشن‌های یک نگهدارنده موبایل خوب را داشته باشد اما اصلا مناسب شما نباشد چون کارایی مدل‌های مختلف استند گوشی بسیار متفاوت است.

بله. مدل‌های متفاوتی از هولدر گوشی، مناسب میز کار طراحی شده‌اند که با نام استند موبایل رومیزی شناخته می‌شوند. در فروشگاه جانبی انواع پایه نگهدارنده موبایل در خانه عرضه شده که بتوانید باتوجه به سلیقه و میز خود مدل مناسبی را تهیه کنید. برخی از هولدر‌ها چندکاره هستند و علاوه بر استند گوشی امکان ارائه شارژ وایرلس نیز دارند. در هنگام خرید حتما مشخصات فنی هولدر مورد نظر خود را مطالعه کنید.

قبل از اینکه توجه و تمرکز خود را به قیمت هولدر موبایل ماشین معطوف کنید، بهتر است بدانید که به دلیل اینکه هولدر موبایل پیچیدگی ساخت خاصی ندارد، بهتر است به برند و قیمت هولدر موبایل کمتر توجه کنید؛ فقط باید متناسب با نیاز و شرایط خودرو، موتور و میزکار خود هولدر موبایل ماشین را برای خود خریداری کنید. البته حتما دقت کنید که از برند فیک خریداری نکنید چراکه چسبندگی و کیفیت ساخت پایینی دارند. برندهای مطرح هولدر موبایل شامل بیسوس، نیتو و جویروم، هوکو، شیائومی،اوریکو، سونی فیلیپس و... است و بهتر است پایه موبایل خود را از میان این برندها تهیه کنید.

جانبی بزرگ‌ترین فروشگاه لوازم جانبی موبایل و تبلت در ایران است. در جانبی تنوع محصولات بسیار زیاد است و از 44 برند انواع هولدرها با طرح و مدل‌های متفاوت عرضه شده که بتوانید باتوجه به نیاز و نوع استفاده خود مدل مناسبی را تهیه کنید. کلیه محصولات جانبی دارای 7 روز گارانتی برگشت کالا هستند؛ چنانچه هولدر خریداری شده مورد رضایت شما نبود می‌توانید محصول خریداری شده را به راحتی برگشت بزنید.