فیلتر


استند و پایه تبلت

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3

قدرت استند تبلت وابسته به نوع و بازوهای آن است

استندهای تبلت به چند مدل تاشو، ثابت، رومیزی و نمونه های دیگر تقسیم می شوند که هر یک با توجه به نوع نصب و قرارگیریشان روی محل های مختلف اعم از میز، شیشه ماشین داشبورد و دیگر قسمت ها مقاومت خود را تعیین می کنند.

استندهای متفاوت برای تبلت با توجه به نوع کاربری، به شکل های مختلف طراحی شده اند که اگر به تفاوت های مهم هر یک توجهی نداشته باشید، بعد از خرید پشیمان خواهید شد و احتمال اینکه انتظاراتتان از محصول خریداری شده برآورده نشود بالاست.

مهم ترین تفاوت استند تبلت و گوشی که باید به آن توجه داشت

موردی که اهمیت بسیاری در نگهداری و مقاومت هولدر و پایه تبلت دارد، قدرت چسبندگی آن به سطوح است. وزن اکثر موبایل ها تقریبا یکسان است و اکثر هولدرها به خوبی از پس نگهداری گوشی موبایل برمی آیند.

اما در مورد تبلت های هوشمند اینطور نیست زیرا وزن آن ها سنگین است و برای نگهداری تبلت باید سراغ استندهایی مقاوم بروید. اگر به دنبال استند تبلت برای ماشین هستید، به قدرت بازوها توجه ویژه ای داشته باشید زیرا علاوه بر وزن تبلت، حرکت ماشین در نگداری تبلت موثر است و احتمال کنده شدن، افتادن و آسیب دیدن را در نظر بگیرید. اگر هم تبلت ندارید میتوانید انواع هولدر موبایل را از جانبی تهیه کنید.

استند تبلت چیست؟

استند تبلت یا همان پایه نگهدارنده تبلت یک وسیله ساخته شده با پلاستیک یا فلز است که مدل های مختلفی دارد و با هدف نگهداری تبلت روی سطوح مختلف مانند میز و داشبور به جهت فراهم کردن موقعیت مناسب برای کار کردن با تبلت طراحی شده است.

بهترین پایه نگهدارنده تبلت کدام است؟

باتوجه به نوع استفاده هر فرد، معنی بهترین عوض می شود اما مناسب ترین پایه نگهدارنده تبلت باید مقاومت بالایی داشته باشد و تبلت را به خوبی نگه دارد که انواع پایه نگهدارنده بیسوس و راک این دو ویژگی را دارند که برای مشاهده آن ها می توانید از این صفحه دیدن کنید.

آیا امکان شارژ کردن تبلت در زمان قرار گیری روی استند، وجود دارد؟

بله هیچ مشکلی ندارد و شما می توانید زمان قرارگیری تبلت در نگهدارنده، آن را شارژ کنید اما به شرطی که پورت شارژر تبلت در دسترس باشد و به دلیل موقعیت قرار گیری تبلت، فشار روی کابل شارژ یا پورت وارد نشود.

هولدر تبلت برای ماشین

به خاطر سایز بزرگ تبلت استفاده از هولدر های مخصوص تبلت در خودرو بسیار اهمیت دارد و حتما یکی از نیاز های هر راننده می باشد تا بتواند سفر ایمنی را تجربه کنید.