فیلتر


لوازم جانبی اپل واچ

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3 ... 7 8 9

لوازم جانبی اپل واچ | Apple Watch Accessories

باز شدن بند اپل واچ تقلبی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که برای صاحبان اپل واچ پیش می آید و منجر به شکستن صفحه نمایش ساعت می شود. با خرید گلس اپل واچ تا حدودی می توان جلوی آسیب دیدن صفحه نمایش را گرفت اما دلیل اصلی این مشکل، خرید بند اپل واچ تقلبی است!

تجهیزات جانبی اپل واچ، علاوه بر محافظت از ساعت هوشمندتان، زیبایی آن را دو چندان می کند!

استفاده از تجهیزات جانبی اپل واچ، علاوه بر محافظت از ساعت هوشمندتان، جنبه زیبایی نیز دارد. تنوع محصولات به قدری بالاست که بسیاری از افراد فقط برای تغییر ظاهر اپل واچ، لوازم جانبی میخرند. به طور مثال بند اپل واچ فلزی، پلاستیکی و چرمی در طرح های مختلف، گلس اپل واچ نیلکین، گلس شیشه ای، و محافظ صفحه نمایش یو وی اپل واچ از مواردی هستند که به شدت روی زیبایی ساعت اپل تاثیر گذارند.

محافظ اپل واچ، بیشترین آمار فروش لوازم جانبی اپل واچ را به خود اختصاص داده است. از همین آمار می توان میزان اهمیت خرید و محبوبیت قاب اپل واچ را متوجه شد. بعد از زیاد شدن نسخه تقلبی و های کپی اپل واچ، شاهد افزایش نسخه های تقلبی تجهیزات جانبی اپل واچ هستیم. به دلیل حساسیت ساعت هوشمند اپل، استفاده از تجهیزات تقلبی به شکل های مختلف باعث کاهش عمر اپل واچ خواهد شد.

با توجه به مشکلات گسترده ای که توسط لوازم جانبی تقلبی اپل واچ پیش می آید، توصیه می شود حتما از مراکز معتبر لوازم جانبی اپل واچ خرید کنید.