فیلتر


درب پشت گوشی موبایل

به ترتیب جدیدترینپربازدیدترینمحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزانترینگرانترین
تعداد نمایش 2550100

ایجاد تنوع در ظاهر گوشی هوشمند با تغیر درب پشت گوشی

تعویض درب پشت گوشی های هوشمند تنها با هدف تعمیر انجام نمی شود بلکه بسیاری از کاربران برای تغیر ظاهر گوشی خود درب پشت آن را تعویض می کنند.

درب پشت گوشی های ساموسنگ j7 و دیگر گوشی هایی که به راحتی باز می شوند را خودتان به سادگی می توانید تعویض کنید اما در مورد دیگر گوشی های هوشمند مانند گوشی آیفون و سونی اینطور نیست.

برای تعویض درب پشتی این دسته از گوشی ها، کافیست درب را خریداری کرده و برای تعویض آن از یک متخصص کمک بگیرید.

 در کل تعویض درب پشت گوشی، نه کار چندان سختی است و نه هزینه ی بالایی دارد. در صورتی که خودتان توانایی تعویض قاب پشت گوشی را دارید می توانید همین حالا درب مدل گوشی خود را خریداری کرده و آن را تعویض کنید.

توجه داشته باشید که درب پشت گوشی نیز مانند قاب گوشی، نقش مهمی در مراقبت از باتری گوشی دارد. جلوگیری از ورود گرد و غبار به گوشی، جلوگیری از جدا شدن و رها شدن باتری و همچنین زیبا شدن ظاهر گوشی، از نمونه مواردی است که به خوبی اهمیت استفاده از درب گوشی را مشخص می کند.

به همین دلایل قطعا همه ی افراد در صورتی که قاب پشت گوشیشان دچار مشکل شود، برای خرید درب جدید اقدام می کنند اما خرید یک درب تقلبی و بی کیفیت همان اشتباهی است که مشکلات متعدد را پیش می آورد.

در خرید درب پشت گوشی دقت داشته باشید زیرا در صورتی که یک محصول بدون کیفیت خریداری کنید، احتمال باز شدن درب و جدا شدن باتری گوشی وجود داررد. در این صفحه از فروشگاه اینترنتی جانبی انواع درب پشت گوشی های مختلف را مشاهده می کنید که با قیمتی کاملا مناسب به فروش میرسد.