خرید لوازم جانبی اپل آیفون Apple

مهم ترین نکته در خرید لوازم جانبی گوشی آیفون

کابل شارژ آیفون، بند اپل واچ، انواع شارژر آیفون و تجهیزات این چنینی که تاثیر مستقیم روی گوشی، ساعت یا تبلت دارند باید با حساسیت بسیار بالایی انتخاب و خریداری شوند.

تنوع لوازم جانبی اپل مانند دیگر برندها زیاد نیست به همین دلیل فروش محصولات تقلبی با قیمت بالاتر به جای محصولات اورجینال می تواند بسیار رایج شود! در حال حاضر همین اتفاق افتاده است و بسیاری از محصولات تقلبی اپل به عنوان محصولات اورجینال فروخته می شود.

عوارض استفاده از تجهیزات تقلبی بسیار زیاد است. از خراب شدن باتری گوشی گرفته تا خراب شدن آی سی شارژ و حتی منفجر شدن گوشی موبایل!  

معمولا با توجه به قیمت می توان تا حدودی محصولات جانبی اصلی اپل را از نمونه های تقلبی تشخیص داد اما بهتر است همیشه قیمت را ملاک قرار ندهید.

در این صفحه لیست کاملی از محصولات اپل مانند شارژر اصلی آیفون 7، 6، 5، مدل های جدیدتر و پاور بانک اپل، اپل واچ و محصولات دیگر را مشاهده می کنید تا با قیمت مناسب ارائه شده اند. البته قیمت مناسب درج شده در این صفحه گزینه ی خوبی برای شک کردن به اصالات کالا نیست. زیرا فروشگاه اینتنرتی جانبی ضمانت اصالات کالاهای فروشگاه ها را به عهده می گیرد و حتی مهلت 7 روزه برای تست کالا و مرجوع کردن آن در نظر دارد.