خرید لوازم جانبی هواوی Huawei

خرید لوازم جانبی گوشی هواوی از آن کارهایی است که قبل از اقدام برای آن باید کفش آهنی پوشید و به بازار موبایل رفت!

گوشی های هواوی، طرفداران بسیار زیادی دارد اما به دلایل متفاوتی لوازم جانبی هواوی از تنوع کمی برخوردار است. به همین دلیل تعمیر گوشی هواوی هم معمولا هزینه های سنگینی دارد.

بهترین روش برای خرید لوازم جانبی گوشی هواوی، مراجعه به فروشگاه های اینترنتی لوازم جانبی است زیرا حضور محصولات جانبی این برند در بازار ایران کمرنگ است.

مهم ترین لوازم جانبی گوشی هواوی

با اینکه هواوی تبدیل به یک کمپانی قدرتمند شده که با ارائه گوشی های فوق العاده، رقابت خود را با کمپانی اپل علنی کرده و در این سال های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است اما مشکل کمبود لوازم جانبی گوشی های هواوی در ایران کماکان وجود دارد.

تا همین چند سال پیش، زمان خرید گوشی هواوی، باید یک پاور بانک هم خریداری میکردید زیرا کیفیت باتری ها مطلوب نبودند اما با توجه به قابلیت هایی که گوشی های هیولایی به آن مجهز هستند، در حال حاضر مهم ترین لوازم جانبی، گارد گوشی با مقاومت بالا و گلس با کیفیت است.

نمی توان به حساسیت گوشی های هوشمند نسبت به صفحه نمایش بی تفاوت بود. به خصوص گوشی های جدید هواوی که از صفحه نمایش ناچ استفاده میکنند.

پیشنهاد می شود گلس فول اچ دی و قاب گوشی هواوی را به عنوان اولین گزینه در لیست خرید لوازم جانبی p30 lite، Honor 8x، Y7 prime 2019 و تمام گوشی هایی که صفحه نمایش بزرگی دارند قرار دهید.