معرفی بهترین فروشگاه ساز ایرانی در سال 2018

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
معرفی بهترین فروشگاه ساز ایرانی در سال 2018
معرفی برترین فروشگاه ساز ایرانی از دیدگاه مخاطبان در سال 2018

امروزه با گسترش اینترنت در سطح کشور و ایجاد بستر های دیجیتال و همچنین افزایش سطح و اگاهی جامعه نسبت به خدمات اینترنتی موج بزرگی از درخواست برای ایجاد کسب و کار های اینترنتی راه افتاده در این بین بیش از پیش به یک بستر امن و کارامد جهت ایجاد و پیاده سازی یک کسب و کار آنلاین حس می شود. در ایران سیستم های فروشگاه ساز متعددی فعالیت دارند که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند اما چیزی که موجب شد این مقاله تهیه شود آشنایی شما با بهترین فروشگاه ساز ایرانی در بستر وب فارسی بوده تا شما به راحتی بتوانید با صرف کمترین هزینه ممکن کسب و کار بزرگ و یا خانگی خود را شروع کنید.

فروشگاه ساز شاپفا

شاپفا یک سیستم فروشگاه ساز کاملا بومی است که فعالیت خود را از سال 91 شروع کرده و تقریبا جز قدیمیترین فروشگاه ساز های ایرانی به حساب می آید. شاپفا همگام با رشد و توسعه تکنولوژی های وب پیشرفت بیشتری داشت و با ایجاد بستر های استاندارد توانسته در جهت رشد کسب و کار های ایرانی فعالیت های مثبتی را داشته باشد. ویژگی هایی که باعث شده تا شاپفا به بهترین فروشگاه ساز ایرانی تبدیل شود در زیر به آن اشاره میکنیم.

1- ایجاد سریع فروشگاه شما در کمتر از 10 دقیقه

بله درست متوجه شدید، شاپفا به واسطه سیستم قدرتند خود میتواند فروشگاه اینترنتی شما را در کمتر از 10 دقیقه اماده تحویل کند تا شما بتوانید به راحتی و با خیال راحت کسب و کار خود را شروع کنید

بهترین فروشگاه ساز ایرانی

2- استفاده از جدیدترین استاندارد های سئو و بهینه سازی

متخصصان سئو شاپفا هر روز الگوریتم های جدید گوگل را برسی می کند تا همواره بهترین سیستم را بر مبنای تغیرات جدید اماده کنند تا بیشترین تاثیر را در رشد سایت شما در بین رقبا را داشته باشند.

3- هسته ای قدرتند

از ویژگی های بارز شاپفا میتوان به کد نویسی Backend قدرتند ان اشاره کرد که باعث شده فروشگاه ها بتوانند تا همیشه روی این سیستم حساب کنند چون هسته شاپفا به نحوی طراحی شده است که حتی در صورت رشد سایت شما و بالا رفتن سفارش ها پاسخ گو نیاز شما است و میتواند بهترین راهکارها برای سیسام انبارداری و حسابداری به شما اراعه دهد.

4- استفاده از جدیدترین متد کد نویسی در شاپفا

تیم فنی شاپفا با استفاده از جدیدترین متد کد نویسی توانسته تا بهترین سرعت همراه با بهترین کیفیت را همواره برای مشتریان خود به عمل بیاورد تا همواره شمارا در مسیر رشد قرار داده باشد

فروشگاه ساز شاپفا

5- نمونه کارهای قوی پیاده سازی شده

اگر قدری در بین نمونه کارهایی که در شاپفا ساخته شده است نظاره کنید خواهید دید که سیستم مدریت محتوی و فروشگاه ساز شاپفا به اندازه ای قدرتمند بوده که توانسته نیازهای بسیاری از کسب و کار های ایرانی و فارسی را فراهم نماید.

نمونه فروشگاه اینترنتی

پس اگر قصد ایجاد یک فروشگاه را دارید به شما پیشنهاد میکنم تا حتما از فروشگاه ساز شاپفا دیدن کنید و با دریافت پلان رایگان و دمو آنلاین از نزدیک با ویژگی های این فروشگاه ساز قدرتمند آشنا شوید.

درضمن ما برای شما یک هدیه هم دارید شما میتوایند با استفاده از کد تخفیف زیر 20 درصد تخفیف برای ایجاد سایت فروشگاه اینترنتی خود دریافت کنید پس فرست را از دست ندهید و همین امروز فروشگاه خود را ایجاد کنید.

shopfa.com

کدتخفیف:

janebi724

افزودن دیدگاه