3 ترفند برای بازکردن قفل گوشی شیائومی با تماس اضطراری

 • تاریخ: سه شنبه 13 تیر 1402 - 12:24
 • صفحه: بلاگ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
3 ترفند برای بازکردن قفل گوشی شیائومی با تماس اضطراری

فراموش کردن رمز عبور گوشی یکی از بدترین اتفاقاتی است که برای خیلی‌ها اتفاق می‌افتد. وضعیت زمانی بدتر می‌شود که از دیگران می‌شنوید، بدون حذف اطلاعات نمی‌توان قفل گوشی را باز کرد؛ مگر در مواقع خاص. حالا این مواقع خاص شامل چندین مورد می‌شود. یکی از آن‌ها زمانی است که به بهانه برقراری تماس اضطراری بتوانید قفل گوشی شیائومی خود را بشکنید.

در نظر داشته باشید که این ترفندها بازکردن رمز گوشی شیائومی با تماس اضطراری صددرصد جواب نمی‌دهند؛ با این وجود امتحان‌کردن آن‌ها ضرری ندارد. پس اگر رمز عبور گوشی خود را فراموش‌ کرده‌اید، با ما همراه باشید. امیدواریم با روش‌هایی که در ادامه به شما پیشنهاد می‌دهیم، بتوانید مشکل خود را حل کنید.

آیا شکستن رمز گوشی شیائومی با تماس اضطراری در همه مدل‌ها امکان‌پذیر است؟

ترفندهای بازکردن قفل گوشی بدون حذف اطلاعات در اندروید زیاد هستند. با این وجود، راحت‌ترین روش آن که بدون نیاز به نصب هیچ برنامه‌ای می‌تواند قفل گوشی شما را بشکند، استفاده از گزینه تماس اضطراری است. البته باید بدانید که این ترفند تنها روی گوشی‌های جواب می‌دهد که اندروید آن‌ها قدیمی است. در نسخه‌های جدیدتر با ارتقا اندروید تمام باگ‌های امنیتی هم برطرف شده است. بنابراین، خیلی بعید است که بتوان با این ترفندها به سایر قسمت‌های گوشی دسترسی پیدا کرد. با این وجود، توصیه می‌کنیم حتما این ترفندها را امتحان کنید. چرا که هیچ مشکلی برای گوشی شما ایجاد نمی‌کنند و به راحتی هم اجرا می‌شوند.

 آیا شکستن رمز گوشی شیائومی با تماس اضطراری در همه مدل‌ها امکان‌پذیر است؟

ترفند اول بازکردن رمز عبور گوشی شیائومی با تماس اضطراری

اولین روشی که ممکن است باعث دورزدن سیستم امنیتی گوشی شما و بازشدن قفل آن شود، فشردن دکمه کنترل صدا در صفحه تماس اضطراری است. ظاهرا این ترفند برای بازکردن قفل گوشی هواوی هم جواب می‌دهد. در ادامه مراحل این روش را با هم مرور می‌کنیم:

 • روی صفحه گوشی ضربه بزنید تا صفحه ورود رمزعبور آن باز شود.
 • حالا روی گزینه تماس اضطراری ضربه بزنید.
 • در همین صفحه تماس اضطراری بدون این که عددی را وارد کنید، دکمه کنترل صدا را فشار دهید.
 • با این کار روی صفحه گوشی گزینه تنظیمات ظاهر می‌شود.
 • روی این گزینه ضربه بزنید تا وارد تنظیمات شوید.
 • احتمالا حالا می‌توانید به سایر گزینه‌ها و قسمت‌های گوشی‌ هم دسترسی پیدا کنید.

در نظر داشته باشید که با این روش به صورت موقت اجازه ورود به گوشی را پیدا می‌کنید. پس حتما برای حذف یا عوض‌کردن رمز عبور اقدام کنید. اگر موفق نشدید که رمز را تغییر دهید، به سراغ اطلاعات مهم گوشی خود بروید و سعی کنید به‌ هر روشی شده از آن‌ها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

ترفند اول بازکردن رمز عبور گوشی شیائومی با تماس اضطراری

ترفند دوم شکستن قفل گوشی شیائومی با تماس اضطراری

این روش، حتی از ترفند قبلی هم راحت‌تر است. کافی‌ست که از طریق گزینه تماس اضطراری یک شماره‌ای را بگیرید و بلافاصله آن را قطع کنید. البته احتمال این که به همین راحتی موفق به شکستن قفل گوشی خود شوید، بسیار کم است؛ اما حتما آن را امتحان کنید. در این روش مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

 • روی صفحه قفل، گزینه "تماس اضطراری" را انتخاب کنید.
 • یک شماره تماس اضطراری مثل: 125، 110 یا غیره را شماره‌گیری کنید.
 • به محض برقراری تماس آن را قطع کنید.
 • پس از پایان تماس روی دکمه بازگشت در گوشی خود کلیک کنید تا به صفحه قفل برگردید.
 • اگر خوش‌شانس باشید در این مرحله می‌توانید بدون واردکردن رمزعبور یا الگو به تنظیمات یا سایر بخش‌های گوشی دسترسی پیدا کنید.

در این روش هنگامی که شما یک تماس اضطراری برقرار می‌کنید، گوشی شیائومی به صورت خودکار اجازه دسترسی موقتی به برنامه‌های گوشی را اعطا می‌کند تا بتوانید تماس را کامل کنید. بنابراین، زمانی که تماس را قطع می‌کنید و به صفحه قفل برمی‌گردید، اندروید باز می‌ماند و شما امکان دسترسی به سایر برنامه‌ها و بخش‌ها را خواهید داشت. البته باز هم یادآوری می‌کنیم که این ترفند روی تمام گوشی‌های شیائومی با هر نسخه سیستم‌عاملی جواب نمی‌دهد. با این وجود، اگر به نتیجه رسیدید، فراموش نکنید که این دسترسی کاملا موقت است. پس باید برای بازیابی رمزعبور بعد از فراموشی بلافاصله به سراغ تنظیمات گوشی خود بروید یا این که یک رمز جدید تعریف کنید.

ترفند سوم بازکردن قفل شیائومی با تماس اضطراری بدون پاک‌شدن اطلاعات

اگر با ترفندهای قبلی موفق به شکستن قفل گوشی خود نشدید، نگران نباشید. شما هنوز یک شانس دیگر دارید. می‌توانید با شماره‌گیری ستاره‌ها در قسمت تماس اضطراری و بدون نیاز به رمز عبور اجازه ورود به گوشی خود را پیدا کنید. در نظر داشته باشید که این روش‌ مانند ترفندهای قبلی تنها روی برخی از گوشی‌ها و بیشتر پس از فراموش کردن رمز گوشی سامسونگ جواب می‌دهد. معمولا قفل گوشی‌هایی که اندروید 5 دارند، با این روش شکسته می‌شود. با این حال، درست مثل ترفندهای قبلی حتما مراحل آن را پشت سر بگذارید:

 • روی صفحه گوشی خود گزینه تماس اضطراری را لمس کنید.
 • زمانی که صفحه شماره‌گیر ظاهر شد، شروع به واردکردن علامت ستاره کنید.
 • تا جایی که گوشی اجازه می‌دهد، این علامت ستاره را تکرار کنید. برای راحتی کار می‌توانید چندین ستاره را کپی و در ادامه جایگزین کنید تا صفحه زودتر پر شود.
 • حالا به صفحه قفل برگردید و این بار روی برنامه دوربین ضربه بزنید.
 • هم‌زمان انگشت خود را روی نوار اعلان یا نوتیفیکیشن قرار دهید و آن را به سمت پایین بکشید تا باز شود.
 • بلافاصله روی علامت تنظیمات که شبیه به چرخ‌دنده‌ای کوچک در بالای صفحه است، ضربه بزنید.

 ترفند سوم بازکردن قفل شیائومی با تماس اضطراری بدون پاک‌شدن اطلاعات

 • در این مرحله دوباره از شما درخواست می‌شود که رمزعبور را وارد کنید. شما باید کاراکتر ستاره را پشت سرهم بزنید تا جایی که دیگر اجازه واردکردن ستاره به شما داده نشود.
 • با این کار رابط کاربری صفحه هنگ می‌کند و قفل صفحه شکسته می‌شود.

آیا بعد از بازکردن قفل گوشی شیائومی با تماس اضطراری، اطلاعات آن حذف می‌شوند؟

در این مطلب 3 ترفند برای بازکردن قفل گوشی شیائومی با تماس اضطراری به شما معرفی کردیم. اجرای این ترفندها بسیار آسان است؛ اما احتمال به نتیجه رسیدن آن‌ها زیاد نیست. به ویژه اگر نسخه اندرویدی که روی گوشی شما نصب شده، به روز و جدید باشد. با این حال، اگر خوش‌شانس باشید می‌توانید بدون این که اطلاعات خود را از دست بدهید، با این ترفندها قفل گوشی خود را باز کنید.

آیا شما موفق شدید که با این ترفندها دوباره به گوشی خود دسترسی پیدا کنید؟ روش دیگری را می‌شناسید که بدون حذف اطلاعات قفل گوشی را باز کند؟ حتما نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

افزودن دیدگاه