فیلتر


کابل و شارژر هواوی

به ترتیب جدیدترینپربازدیدترینمحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزانترینگرانترین
تعداد نمایش 2550100

تصور اشتباه کاربران درمورد شارژر هواوی اورجینال

شارژر هواوی در دو نسخه 1 آمپری و 2 آمپری تولید و عرضه می شود و هر دو آنها اورجینال هستند. با توجه به ولتاژ مورد نیاز گوشی های هواوی شارژرهای آن ها نیز 1 آمپر و 2 آمپری تولید شده اند اما برخی از کاربران به اشتباه فکر میکنند شارژرهای 1 آمپری تقلبی هستند! شارژر دو آمپری هواوی از قابلیت فست شارژ پشتیبانی می کند اما شارژر 1 آمپر هواوی فست شارژ نیست.

با توجه به ولتاژ ورودی، توان خروجی و موارد دیگر که شارژر های را از یکدیگر متمایز می کند، می توانید از کابل شارژر هواوی اورجینال برای شارژ کردن گوشی هایی با همان میزان آمپر می توان استفاده کرد.

تشخیص شارژر هواوی اصلی، مهم ترین عامل در حفظ سلامت باتری گوشی

پیشنهاد می شود برای جلوگیری از خراب شدن باتری گوشی، با توجه به ولتاژ مورد نیاز گوشی، همیشه  از شارژر متناسب استفاده کنید.  کمی قبل تر که بیشتر گوشی های هواوی، باتری هایی با قابلیت جدا شدن داشتند، دغدغه خراب شدن باتری خیلی جدی نبود.

در حال حاضر با توجه به اینکه تمامی گوشی های جدید هواوی و دیگر کمپانی ها از گوشی جدا نمی شوند و تعمیر آن ها بسیار سخت و پر هزینه است، کاربران برای مراقبت از گوشی خود تلاش می کنند. استفاده از شارژر تقلبی یکی از مواردی است که تاثیر زیادی بر کاهش طول عمر مفید باتری گوشی دارد.