فیلتر


محافظ صفحه نمایش مات گوشی

به ترتیب جدیدترینپربازدیدترینمحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزانترینگرانترین
تعداد نمایش 2550100

چرا اکثر افراد گلس مات را به به گلس شفاف ترجیح می دهند؟

محافظ صفحه نمایش مات از محصولاتی است که به تازگی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. اصلی ترین تفاوت گلس های مات و گلس های معمولی این است که این دسته از گلس ها، حریم خصوصی شما را حفظ می کنند.

گلس مات سامسونگ، آیفون و دیگر گوشی ها از بازتاب و انعکاس نور جلوگیری می کند و البته تا حدودی دید از کنار ها را مختل می کند. به بیانی ساده تر، اگر یک گلس مات روی گوشی بچسبانید، باید از زاویه روبرو به گوشی نگاه کنید. بسیاری از کاربران به دلیل اینکه صفحه موبایلشان دیگر توسط افراد مختلف دیده نمی شود راضی هستند و اقدام به خرید گلس مات می کنند.

محافظ صفحه مات پشت و رو برای برخی از گوشی ها مانند گوشی سونی وجود دارد که در این صفحه می توانید لیستی از آن را مشاهده کنید. گلس های مات برای همه ی گوشی ها از جمله سامسونگ، آیفون، هواوی و سونی موجود است که از بهترین برند ارائه دهنده نیز می توان به برند نیلکین اشاره کرد.

گلس مات تا حدودی نور صفحه گوشی را کاهش می دهد و مقداری کیفیت تصویر را پایین می آورد اما در ازای آن خوانایی با گلس مات بیشتر می شود. گلس های مات کمتر از گلس های شفاف کثیف می شوند و البته خیلی ساده تر هم تمیز می شوند.

البته برند ارائه دهنده نیز در کیفیت گلس مات تاثیر دارد. نیلکین یکی از بهترین مارک های انواع گلس گوشی است. در فروشگاه اینترنتی جانبی انواع گلس مات برای گوشی های مختلف وجود دارد که با کیفیت و قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسد.