فیلتر


لوازم جانبی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A30

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

الزامی ترین وسیله جانبی برای گوشی سامسونگ A30

قطعا با بزرگ تر شدن صفحه نمایش گوشی های جدیدتر، استفاده از گوشی موبایل کمی سخت تر خواهد شد زیرا احتمال افتادن گوشی افزایش پیدا می کند. از این رو به سادگی می توان متوجه شد که گلس صفحه نمایش یکی از الزامی ترین تجهیزاتی است که باید برای گوشی های هوشمند تهیه کنید.

در مورد گوشی سامسونگ A30 اما این نکته می تواند متفاوت تر باشد. باتوجه به گزارشی که بسیاری از کاربران درمورد عملکرد صفحه نمایش این مدل از گوشی ارائه کرده اند، می توان گفت بهترین گلس برای گوشی A30 سامسونگ، گلس های نانو هستند.

ظاهرا عملکرد صفحه نمایش برخی از گوشی های ساموسنگ A30 بعد از نصب گلس های فول اچ دی UV مختل می شود و به همین دلیل بیشتر افرادی که از این گوشی استفاده می کنند، گلس های نانو پشت و رو را ترجیح می دهند.

هنوز هم نظرات متفاوتی در مورد کندتر شدن یا نشدن صفحه نمایش گوشی های هوشمند، بعد از نصب گلس ارائه می شود اما در هر صورت توصیه می شود حتما از یک گلس مقاوم برای گوشی هوشمند خود استفاده کنید. در صورتی که مایل به نصب گلس سامسونگ A30 نیستید و یا شما هم از مشکل کاهش کیفیت صفحه نمایش این گوشی (بعد از نصب گلس) رنج می برید، می توانید از انواع کیف گوشی سامسونگ A30 استفاده کنید تا علاوه بر پوشاندن کناره های گوشی، صفحه نمایش گوشی نیز به خوبی پوشانده شود.

در این صفحه از فروشگاه جانبی علاوه بر تجهیزات اولیه گوشی سامسونگ A30 مانند شارژر، باتری و هندزفری می توانید بهترین کیف ها را با قیمت کاملا مناسب خریداری کنید.