فیلتر


لوازم جانبی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A70 / A70s

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2

گوشی سامسونگ A70 از همان فروردین ماه 98 که معرفی شد مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت در همین راستا شاهد تولید بسیار بیشتر تجهیزات جانبی این گوشی مانند قاب و کاور گوشی بودیم.

مناسب ترین گارد گوشی A70

نیلکین، آی فیس، اسپیگن و ایکس لول از برند هایی هستند که قاب های متنوعی برای گوشی ساموسنگ A70 عرضه کرده اند. بهترین قاب گوشی A70 را معمولا در این برند ها می توانید پیدا کنید. قاب های ژله ای که همیشه پایه ثابت هستند هم می توانند انتخاب خوبی برای گوشی A70 باشند.

قاب سیلیکونی A70 در طیف رنگ های مختلف موجود است و برترین ویژگی این مدل قاب ها، مقاومت و ثابت ماندن رنگ آن هاست.

از آنجایی که اندازه گوشی A70 کمی بزرگ است، قاب سیلیکونی و بعد از آن قاب مگنتی A70 بهترین انتخاب است زیرا از لیز خوردن گوشی در دستانتان جلوگیری می کند.

هنگام خرید قاب گوشی A70 باید به سایز این گوشی و احتمال لیز خوردن آن توجه داشت و یک قاب مناسب تهیه کرد.

اختصاصی ترین لوازم جانبی گوشی سامسونگ A70s

کاور محافظ لنز دوربین یکی از تجهیزات جانبی اختصاصی گوشی ساموسنگ A70 می باشد که با هدف جلوگیری از خش افتادن و ضربه دیدن لنز دوربین، از جنس آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است.

 به جز کاور لنز دوربین، مابقی لوازم جانبی گوشی سامسونگ A70 مشابه گوشی های دیگر است. بعد از کاور A70 معمولا شارژر سامسونگ A70 محصول پر طرفداری است.

به دلیل اینکه گوشی های تقلبی A70 شارژر های کاملا بی کیفیت دارند، شارژر های تقلبی خیلی زود خراب می شوند و کاربران مجبور می شوند بعد از مدتی شارژر اصلی A70 را با هزینه جداگانه خریداری کنند.