فیلتر


گلس S9 پلاس

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

انتخاب متناسب ترین گلس S9 پلاس با قیمت مناسب

گوشی هایی که صفحه نمایش ایج دارند، می توانند آسیب پذیرتر از گوشی های دیگر باشند زیرا احتمال وارد ضربه از زوایا مختلف به آن ها بیشتر است. گوشی اس 9 پلاس یکی از این گوشی ها هستند که برای خرید بهترین گلس و محافظ صفحه نمایش متناسب با این گوشی ها باید دقت فراوانی داشته باشید.

گلس های متفاوتی برای این دسته از گوشی ها طراحی و عرضه شده است که از بهترین آن ها می توان به گلس های تمام صفحه فول اچ دی و گلس های پشت و رو اشاره کرد.

از نظر نوع نمایش گلس ها به دو دسته شفاف و مات تقسیم می شوند که با توجه به سلیقه خودتان می توانید یکی از گزینه های را انتخاب کنید. گلس های مات، از انعکاس نور جلوگیری می کنند و گلس های شفاف همه چیز را به خوبی و با شفافیت بالا نشان می دهند.

بهترین گلس برای سامسونگ اس 9 پلاس کدام است؟

قطعا گلس های تمام شیشه ای و گلس های ای یو وی بهترین گزینه ای هستند که برای این مدل گوشی می توانید تهیه کنید. نیلکین یکی از بهترین برندهایی است که گلس های باکیفیت تولید می کند. در این صفحه می توانید نمونه ای از این محافظ های صفحه نمایش را مشاهده و تهیه کنید.

چرا گلس S9 و S9 پلاس سامسونگ هوا میگیرد؟

ایجاد حباب میان گلس و صفحه نمایش گوشی یکی از رایج ترین مشکلات نصب گلس است که به دلیل نصب نادرست و وجود گرد و غبار زیر گلس ایجاد می شود. با توجه به نوع صفحه نمایش گوشی S9 اگر از یک گلس باکیفیت استفاده نکنید و آن را به درستی نصب نکنید، قطعا حباب هایی روی صفحه نمایش ایجاد خواهند شد.

با نصب گلس پشت و رو S9 پلاس و S9، نیازی به استفاده از قاب گوشی است؟

با توجه به سلیقه خودتان می توانید از قاب گوشی استفاده نکنید اما محافظ صفحه نمایش پشت و رو به هیچ عنوان نمی تواند مانند یک قاب گوشی، محافظ خوبی برای موبایل باشد. می توانید هم از گلس پشت و رو و هم از قاب گوشی استفاده کنید.