فیلتر


لوازم جانبی گوشی شیائومی نوت ۹ پرو Xiaomi Redmi Note 9 Pro - 9 Pro Max - 9S

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

لوازم جانبی redmi Note 9 Pro - 9 Pro Max - 9S

گوشی های شیائومی در حال حاضر از دسته گوشی های محبوب و باکیفیت هستند که قسمت گسترده از بازار موبایل را گرفته اند. از دسته گوشی های محبوب شیائومی می توان به گوشی های redmi Note 9 Pro - 9 Pro Max - 9S اشاره کرد.

در این صفحه تعدادی از مهم ترین لوازم جانبی redmi note 9s و مدل های  9 Proو  9 Pro Maxرا مشاهده می کنید که با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می شوند.

برای محافظت از بدنه گوشی های شیائومی 9 می توانید از انواع قاب و کیف گوشی استفاده کنید. تعدادی از قاب های ژله ای در این قسمت موجود هستند. همچنین قاب های چرمی نیلکین از دسته قاب های محبوب برای گوشی های شیائومی 9 هستند که با قیمت و ضمانت کیفیت ارائه می شوند.

 مهم ترین نکته ای که درباره گوشی های شیائومی و انتخاب یک قاب مناسب برای این گوشی ها باید در نظر گرفت این است که حواستان به بیرون زدگی های دوربین باشد. به صورت کلی بیرون زدگی لبه های دوربین انواع گوشی شیائومی از مواردی است که حین خرید قاب و کیف باید حواستان به آن باشد. 

خرید گلس مناسب گوشی شیائومی ردمی 9 در فروشگاه جانبی

یکی از مهم ترین لوازم جانبی redmi note 9 pro  که بعد از خرید گوشی باید تهیه کرد، گلس صفحه نمایش است. صفحه نمایش گوشی های شیائومی حساسیت بالایی دارند و نمی توان نسبت به آسیب پذیری آن ها بی تفاوت بود. با توجه به اندازه صفحه نمایش این دسته از گوشی ها باید این نکته را در نظر داشته باشید که از گلس تمام صفحه استفاده کنید. پوشاندن لبه های صفحه نمایش اهمیت زیادی در سالم ماندن و جلوگیری از وارد شدن ضربه به صفحه نمایش دارد. اگراز گلس های تمام صفحه هم استفاده نمی کنید، حتما از قاب های لبه دار استفاده کنید که به خوبی لبه های صفحه نمایش گوشی را می پوشاند.

در این صفحه از فروشگاه جانبی تعدادی از بهترین قاب ها را در لیستلوازم جانبی شیائومی نوت ۹ پرو مشاهده می کنید. با خیال راحت هر یک از قاب هایی که مد نظرتان است را انتخاب کنید و در مورد کیفیت آن، مطمئن باشید.