فیلتر


قلم لمسی Stylus

به ترتیب جدیدترینپربازدیدترینمحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزانترینگرانترین
تعداد نمایش 2550100

انتخاب قلب لمسی مناسب با توجه به ویژگی انواع مدل ها

مهم ترین موردی که یک فرد را مجاب می کند تا برای خرید قلم گوشی، به دنبال بهترین گزینه باشد، این است که برخی از کارهای ظریف را خیلی سخت می توان با انگشت روی صفحه نمایش گوشی انجام داد و انتخاب یک قلم لمسی نامناسب نیز تضمینی برای انجام شدن چنین کارهایی نخواهد بود.

قلم های لمسی مدل های متفاوتی دارند که از نمونه آن ها می توان به قلم حرارتی، قلم لمسی نوری، قلم خازنی و قلم بامبو اشاره کرد. معمولا هنرمندان و نقاشان از انواع قلم لمسی بامبو استفاده می کنند اما قلم های دیگر مانند قلم خازنی نمی تواند انتخاب مناسبی برای این دسته از افراد باشد.

به صورت کلی ویژگی هایی که هر یک از مدل های قلم لمسی دارد آن را برای استفاده در یک کار خاص منحصر به فرد می کند که مهم ترین ویژگی های عبارت اند از:

  • وزن قلم تبلت یا گوشی
  • جنس پوشش نوک قلم لمسی
  • دارا بودن یا نبودن باتری و قابلیت شارژ کردن قلم
  • میزان حساسیت قلم استایلوس
  • تشخیص لمس مچ دست
  • طراحی زیبا و نه چندان پیچیده
  • ارگونومی مناسب برای استفاده از قلم تبلت و گوشی به صورت طولانی مدت

در این صفحه می توانید لیست انواع قلم گوشی های سامسونگ و همچنین دیگر برندها را مشاهده کنید که با تخفیف ویژه برای شما عزیزان عرضه می شوند.

از قلم لمسی برای کدام گوشی ها می توان استفاده کرد؟

برخی از قلم های لمسی تنها روی سخت افزار های خاصی کار می کنند اما قلم های خازنی قابل استفاده برای تمامی گوشی های هوشمند هستند. با توجه به نوع صفحه نمایش گوشی و بودجه مد نظر می توانید در این صفحه انواع قلم لمسی را بررسی و خریداری کنید.

بهترین قلم لمسی ارزان قیمت کدام است؟

استایلوس های خازنی یک انتخاب مقرون به صرفه هستند که امکان استفاده از آن برای همه ی ابزارهای دارای صفحه نمایش خازنی ممکن است.

قلم گوشی بلوتوثی بخریم یا خازنی؟

تنوع قلم لمسی بلوتوث بالاتر است و قطعا این مدل از قلم ها برخلاف قلم های خازنی، حساسیت بیشتری روی فشار دارند و لمس مچ دست را تشخیص می دهند. به طور کل اگر می توانید بودجه خود را افزایش دهید قلم های لمسی یا استایلوس بلوتوث گزینه های بهتری هستند.