Loading...

چگونه هندزفری بلوتوث QCY را به گوشی متصل کنیم؟

جمعه 14 مرداد 1401 - 13:04 فهیمه خوارزمی
اشتراک گذاری
چگونه هندزفری بلوتوث QCY را به گوشی متصل کنیم؟

هندزفری‌های بلوتوثی برند QCY با قیمت و کیفیت مناسبی که دارند، طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. این محصولات در مدل‌های مختلفی به بازار عرضه شده‌اند که از بهترین آن‌ها می‌توان به هندزفری بلوتوث qcy t13 و هندزفری بلوتوث qcy t17 ، هدفون بلوتوثی QCY T1C و غیره اشاره کرد. البته در مقالۀ «بهترین هندزفری بی سیم QCY» در مورد مشخصات هر کدام از این مدل‌ها بیشتر توضیح داده‌ایم.

در صورتی که شما هم یکی از هندزفری‌های این برند را خریداری کرده‌اید و برای استفاده از آن‌ها به دنبال یک آموزش ساده و کوتاه هستید، با جانبی در ادامه همراه باشید. در این مقاله روش اتصال هندزفری بلوتوثی qcy و ریست کردن آن را در پرطرفدارترین مدل‌ها آموزش داده‌ایم.

چگونه هندزفری بلوتوثی QCY را به گوشی متصل کنیم؟

هندزفری‌ بی سیم برند کیوسی‌وای در مدل‌های متنوعی به بازار عرضه شده‌اند که مسلما نحوه اتصال هر کدام از آن‌ها به گوشی متفاوت است. با این وجود، در همه مدل‌ها معمولا به راحتی و آسانی می‌توان آن‌ها را به گوشی متصل کرد. در این مقاله نحوه اتصال هندزفری بلوتوث qcy t10، هندزفری بلوتوث qcy t8، هندزفری بلوتوث qcy t13 و هندزفری بلوتوث qcy t7 که از مدل‌های پرفروش‌تر محسوب می‌شوند، را مورد بررسی قرار خواهیم داد. سایر مدل‌ها هم به روش‌های مشابهی به گوشی متصل می‌شوند.

چگونه هندزفری بلوتوثی QCY را به گوشی متصل کنیم؟

 

آموزش اتصال هندزفری بلوتوث qcy t10

هندزفری بی سیم qcy t10 به گونه‌ای طراحی شده است که به محض خارج شدن از محفظه شارژ، به صورت خودکار روشن می‌شود. یعنی برای استفاده از آن نیاز به فشردن هیچ دکمه‌ای نیست. پس اولین کاری که باید برای اتصال این مدل از هندزفری انجام دهید، شارژ کردن کامل آن است. برای تکمیل ظرفیت باتری هندزفری خود به صورت اصولی می‌توانید از مقالۀ «راهنمای شارژ کردن هدفون بی‌سیم» کمک بگیرید.

سپس ایربادزها را از باکس شارژ خارج کنید. می‌توانید آن‌ها را مستقیما داخل گوش خود بگذارید. سپس وارد تنظیمات گوشی خود شوید و گزینه بلوتوث را روشن کنید. چند ثانیه صبر کنید تا داخل لیست دستگاه‌های بلوتوثی، نام هندزفری خود یعنی qcy t10  ظاهر شود. حالا کافی است که روی نام هندزفری ضربه بزنید تا اتصال برقرار شود.

ریست کردن هندزفری بی سیمqcy t10 

ریست کردن این هندزفری، به آسانی برقراری اتصال آن با گوشی نیست؛ با این وجود اگر مراحل زیر را گام به گام پشت سر بگذارید، به راحتی می‌توانید هندزفری خود را ریست کنید:

 • وارد تنظیمات بلوتوث گوشی خود شوید. در میان لیست دستگاه‌هایی جفت شده، روی علامتی در که کنار نام هندزفریqcy t10  قرار داد، ضربه بزنید و سپس گزینه لغو جفت‌سازی را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که این گزینه ممکن است در گوشی‌های مختلف با نام‌های متفاوت دیگری مثل حذف دستگاه و غیره هم دیده شود.
 • حالا ایربادزهای هندزفری خود را از داخل کیس خارج کنید و ساقه آن‌ها را لمس کنید. پس از مدت 8 ثانیه، چراغ‌های آبی و قرمز شروع به روشن و خاموش شدن می‌کنند.
 • مجددا ساقه هندزفری را به مدت 10 ثانیه فشار دهید. این بار چراغ‌های قرمز و سبز سه بار چشمک می‌زنند و سپس ریست می‌شوند.

وصل و ریست کردن هندزفری بلوتوثی qcy t10 

نحوه اتصال هندزفری بی سیم qcy t8

در اولین قدم باید هندزفری بلوتوثی QCY T8 خود را به اندازه‌ی کافی شارژ کنید. سپس درب کیس شارژ را باز کنید. دکمه پاور را برای روشن شدن هندزفری لمس کنید. چراغ‌های آبی و قرمز روی هندزفری پشت سرهم خاموش و روشن شده و سپس دستگاه آماده به کار می‌شود.

حالا نوبت به جفت‌سازی هندزفری و گوشی موبایل می‌رسد. باید وارد تنظیمات بلوتوث گوشی خود شوید و آن را روشن کنید. پس از چند ثانیه نام QCY T8  را در لیست مشاهده خواهید کرد. کافی‌ست که روی آن ضربه بزنید تا اتصال هندزفری بلوتوثی QCY مدل T8 با گوشی شما برقرار شود.

روش ریست هندزفری بی سیم QCY T8

در صورتی که قصد دارید هندزفری بلوتوثی خود را ریست کنید، نیاز است که مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

 • ابتدا وارد تنظیمات بخش بلوتوث گوشی خود شوید.
 • نام QCY T8 را از لیست دستگاه‌های جفت شده انتخاب کرده و گزینه لغو جفت سازی را لمس کنید.
 • حالا ایربادزها را از داخل کیس شارژ خارج کنید.
 • انگشتان خود را روی دکمه‌های هر دو هندزفری قرار داده و به مدت 5 ثانیه آن‌ها را فشار دهید. زمانی که چراغ‌های قرمز و آبی شروع به چشمک زدن کردند، انگشت خود را بردارید. به همین راحتی هندزفری شما ریست شد.

وصل و ریست کردن هندزفری بی سیم QCY T8

روش وصل کردن هندزفری بلوتوث qcy t13 به گوشی

روش وصل کردن هندزفری بی سیم qcy t13 هم بسیار راحت است. ابتدا باید از شارژ بودن آن به میزان کافی اطمینان حاصل کنید. سپس هندزفری‌ها را از داخل کیس شارژ خارج کنید. با این کار به صورت اتوماتیک هندزفری روشن و آماده به کار خواهد شد.

تنها کاری که در ادامه برای برقراری اتصال هندزفری بلوتوث qcy  مدل t13 باید انجام دهید، روشن کردن بلوتوث گوشی و جفت سازی آن با هندزفری بی سیم است. در نظر داشته باشید که اگر بعد از برقراری اتصال صدای باکیفیتی از هندزفری خود نشنیدید، می‌توانید از نکات گفته شده در مقالۀ «5 راه افزایش صدای هندزفری و هدفون» کمک بگیرید.

قطع اتصال هندزفری بلوتوث qcy t13

برای این که اتصال هندزفری بلوتوث qcy t13 با گوشی خود را ریست کنید، باید:

 • ابتدا وارد تنظیمات بلوتوث موبایل خود شده و از میان لیست دستگاه‌های جفت شده، نام این هندزفری را پیدا کنید.
 • با لمس نام هندزفری و انتخاب گزینه لغو جفت سازی اتصال را از سمت گوشی قطع کنید.
 • حالا به سراغ هندزفری خود بروید. در نظر داشته باشید که باید ایربادزها داخل کیس قرار داشته باشند.
 • کلیدی را که روی باکس شارژ مشاهده می‌کنید، به مدت 10 ثانیه فشار دهید. هندزفری با رنگ‌های آبی و قرمز شروع به چشمک زدن می‌کند. خاموش شدن LED، نشان می‌دهد که دستگاه شما با موفقیت ریست شده است.

جفت سازی هندزفری بلوتوث qcy t13

جفت سازی هندزفری بلوتوث qcy t7

برقراری اتصال میان هندزفری بی سیم qcy t7 با گوشی هم به دلیل روشن شدن خودکار آن به راحتی انجام می‌شود. البته همانند دیگر مدل‌ها، ابتدا باید از شارژ بودن این هندزفری به میزان کافی مطمئن شوید و بعد از آن ایربادزها را خارج کنید.

سپس به سراغ گزینه بلوتوث در تنظیمات گوشی خود بروید و پس از فعال‌سازی بلوتوث، برای تکمیل فرایند جفت سازی روی نام QCY T7 ضربه بزنید. به همین راحتی اتصال میان دو دستگاه برقرار خواهد شد.

روش ریست کردن هندزفری بی سیم QCY T7

برای این کار هم باید ابتدا نام QCY T7 را از لیست دستگاه‌های متصل شده به بلوتوث گوشی حذف کنید. سپس زمانی که ایربادزها داخل کیس شارژ قرار دارند، درب محفظه را باز کرده و دکمه‌ای روی آن را به مدت 10 ثانیه فشار دهید. پس از این مدت نمایشگر LED شروع به چشمک زدن می‌کند و هندزفری با موفقیت ریست خواهد شد.

متصل کردن هندزفری بلوتوث QCY T7

برقراری اتصال و ریست کردن هندزفری‌های QCY

ایجاد اتصال میان گوشی و هندزفری‌های بلوتوثی QCY بسیار آسان است. کافی‌ست ابتدا هندزفری را شارژ و سپس آن را روشن کنید. البته در برخی از مدل‌ها حتی نیازی به روشن کردن هم نیست و با خارج کردن ایربادزها از باکس به صورت خودکار هندزفری آماده به کار خواهد شد.

پس از آن لازم است که بلوتوث گوشی را روشن کرده و با ضربه زدن روی نام هندزفریT اتصال میان دو دستگاه را برقرار نمود.

برای ریست کردن دستگاه‌ها هم بایستی ابتدا نام هندزفری، از لیست دستگاه‌های جفت شده گوشی حذف شده و سپس هندزفری با فشردن دکمه‌های مربوطه که در دفترچه راهنمای آن مشخص شده ریست شود.

در صورتی که برای متصل کردن هندزفری خود باز هم مشکل داشتید، می‌توانید به مقالۀ « چرا هندزفری بلوتوث به گوشی وصل نمی‌شود؟ » مراجعه کنید یا در بخش نظرات مشکل خود را مطرح کنید تا به شما در حل آن کمک کنیم.

 • تاریخ: جمعه 14 مرداد 1401 - 13:04
 • صفحه: بلاگ
دیدگاه ها
  به اشتراک بگذارید
  به اشتراک بگذارید