فیلتر


کابل چند سر (کابل چند منظوره)

به ترتیب جدیدترینپربازدیدترینمحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزانترینگرانترین
تعداد نمایش 2550100

انواع کابل چند منظوره به جای مبدل و رابط کابل شارژ

خرید مبدل و رابط کابل گوشی می تواند راهکاری مناسب برای تبدیل کابل های اندروید و لایتنینگ به یکدیگر باشد. اما یکی از مهم ترین دغدغه هایی که با وجود مبدل و رابط پیش می آید، حفظ و نگهداری آن است. هر چند که مبدل می تواند همیشه روی کابل شارژ قرار بگیرد اما به هر حال احتمال جدا شدن و گم شدن آن وجود دارد.

از این رو کابل شارژ چند سر یا همان کابل شارژ چند منظوره با هدف استفاده برای تمامی پورت های یو اس بی تایپ بی، تایپ سی و لایتنینگ طراحی و عرضه شده اند.

برای خرید کابل چند سر یا همان کابل دو منظوره، باید به اورجینال بودن یا نبودن آن دقت داشته باشید. کابل های تقلبی که البته به سادگی هم قابل تشخیص نیستند، توانایی انتقال داده را ندارند و همچنین سرعت بسیار پایینی دارند. باتری گوشی، از قسمت های حساس گوشی است که استفاده از کابل تقلبی تاثیر بسیاری در کاهش عمر آن خواهد گذاشت. از این رو با توجه به قیمت کابل شارژ چند سر، سعی کنید تا جای امکان از خرید نمونه های تقلبی و ارزان تر پرهیز کنید.

در این صفحه، لیستی از انواع کابل شارژهای چند سر مشاهده می کنید که با بهترین قیمت و کیفیت به فروش می رسد. تمامی محصولات جانبی، دارای ضمانت اصالت کالا و همچنین مهلت تست هستند. از این رو با خیال آسوده، خرید خود را انجام دهید.